Samsung WindFree Pure 3,5 kW

limatizácia Wind-Free Avant je určená pre najnáročnejších. Táto špičková nástenná klimatizácia ponúka prepracovaný dizajn a skvelú vyššiu energetickú účinnosť A++.

Vlastnosti produktu:

PM 1.0 filter

Elektrostatický filter PM1.0 dokáže filtrovať prachové častice už od veľkosti 0,1 µm až do 0,3 μm a zabezpečiť tak čistejší vzduch v obytných domoch. Filter PM1.0 nielenže zachytáva ultra jemný prach ale odstraňuje až 99% baktérii. Filter PM1.0 je čiastočne umývateľný, čo poskytuje používateľom veľkú výhodu:

  • užívať si čerstvý a čistejší vzduchu
  • šetrí ďalšie náklady na údržbu spojené s výmenou filtra

Funkcia Freeze Wash

Funkcia čistenia výmeníkaFreeze Wash pomáha vyčistiť klimatizačnú jednotku. Pomocou vodného zmývania spláchne z výmeniká prach a nečistoty. Jednotka najskôr zamrazí výmeník na -15° C, aby sa na ňom vytvorila námraza a následne uvedie do režimu odmrazovania - výmeník rozmrazí. Vznikuté množstvo vody zmyje z výmeníka prach, nečistoty a baktérie. Táto funkčnosť pomáha vyčistiť jednotku a odstráni až 90% určitých druhov baktérií. Prostredníctvom aplikácie SmartThings je možné poslať upozornenie, keď je potrebné výmenník tepla vyčistiť.

Indikátor kvality vzduchu

Samsung WindFree Pure 1.0 je vybavená novým pokrokovým displejom, z ktorého je možné ľahko monitorovať kvalitu vnútorného vzduchu. Laserový senzor umiestnený na displeji meria koncentrácie PM10, PM2,5 a PM1,0. Laserový senzor detekuje prach a jednotka zobrazuje úroveň čistoty vzduchu zmenou farby svetla na displeji. Kvalita vzduchu sa na displeji automaticky zobrazuje a vyjadruje sa pomocou štyroch rôznych úrovní / farieb, od "veľmi dobrého" (modrá), "dobrého" (zelená), "zlého" (žltého) po "veľmi zlého" "(červená).

Sledujte kvalitu vnútorného ovzdušia pomocou aplikácie SmartThing

Kvalitu vnútorného vzduchu je možné nepretržite monitorovať pomocou aplikácie SmartThings. Aj keď je jednotka vypnutá, snímač prachu dokáže zaregistrovať aktuálnu kvalitu vzduchu v miestnosti. Oznámenie sa zašle, keď znečistenie ovzdušia dosiahne úroveň "slabé" alebo "veľmi zlé". Pomocou aplikácie SmartThings môže používateľ odpovedať na informáciu vzdialeným zapnutím režimu čistenia. Okrem monitorovania kvality vzduchu a zapínania a vypínania režimu čistenia umožňuje aplikácia Samsung SmartThings používateľom zapnúť alebo vypnúť klimatizáciu, zvoliť preferované režimy chladenia, plánovať činnosť a monitorovať spotrebu energie.

Tichý režim

Tichý režim zaisťuje tichší a pokojnejší zážitok pre užívateľa tým, že znižuje hladinu hluku až o 3 dB.

4-cestný Swing

Distribúcia chladného vzduchu po celej miestnosti. Chladný vzduch sa dostáva do všetkých smerov a do každého rohu miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka inštalovaná

Easy Filter Plus

Easy Filter sa nachádza na vrchnej časti klimatizácie. Filter sa jednoducho vyberá, čistí a vkladá späť do klimatizácie. Filtruje vzdušné nečistoty a alergény. Klimatizačná jednotka Samsung má vynikajúcu filtračnú sieť, ktorá udržuje čerstvý vzduch a čistú jednotku. Prekrýva 100% vstupného otvoru pre vzduch a jeho povrch je tvorený jedinečným antibakteriálnym a antivírusovým materiálom.

Samsung Wind-Free technológia

Wind-Free chladenie efektívne udržuje komfortnú teplotu bez nepríjemného prievanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemne rozptyľovaný cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli nástennej jednotky.

Samočistenie

Automatické čistenie zabraňuje vzniku baktérií a plesní v tepelnom výmenníku, a tým poskytuje príjemné a užívateľsky priateľské prostredie. Interiér klimatizačného zariadenia je udržovaný čistý vysušovaním výmenníka tepla a sterilizáciou interiéru.

Dvojstupňové chladenie

Funkcia 2-krokového chladenia rýchlo vychladí miestnosť, aby sa dosiahla požadovaná teplota a následne automaticky upraví rýchlosť ventilátora a smerovanie prietoku vzduchu, aby vám pomohla zostať v komforte a sviežosti.

Triple Protect Plus

Zabudovaná ochrana zaisťuje vyššiu životnosť a spoľahlivosť zariadenia. Výkonný chladiaci systém (ochrana kompresoru), nepretržitá kontrola napätia (ochrana ovládaču) a účinná antikorózna povrchová úprava (ochrana povrchu) vám umožní mať zariadenie v perfektnej kondícii počas prevádzky.

Automatická regulácia ventilátora

Táto funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa momentálnej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

Good'sleep

Good'sleep vám umožní, aby ste mali hlboký a dobrý nočný spánok tak, že nastaví teplotu, rýchlosť ventilátora a smer prietoku vzduchu.

Displej spotreby el. energie

Panel klimatizácie po stlačení tlačítka na diaľkovom ovládaní zobrazuje na vnútornej jednotke množstvo použitej energie. Funkcia pomáha užívateľom znižovať spotrebu elektrickej energie.

DURAFIN™ Plus

Vylepšuje výkon tepelného výmenníka a zároveň má vyššiu odolnosť voči poveternostným vplyvom a korózii. Mriežka je vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu, ktorý chráni kondenzátor pred koróziou, čo pomáha udržiavať optimálny výkon výmenníka tepla. Jeho vynikajúca odolnosť proti korózii bola preukázaná pomocou testu na soľný postrek (SST) po dobu 480 hodín (testované na Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU). Vylepšená vonkajšia vrstva výmenníka taktiež podporuje rýchlejší prenos tepla.

  • Dvojstupňové chladenie – bezprievanový WindFree™ režim a režim rýchleho chladenia
  • PM 1.0 filter zachytáva až 99% baktérií
  • Funkcia Freeze Wash pravideľne čistí výmenník tepla
  • Ovládanie pomocou umelej inteligencie
  • Wi-Fi Samsung Smart Things

Samsung WindFree Pure 1.0 | 

Vetranie pre rozlohu miestnosti do 35 m2
Prevedenie monosplit
Chladiaci výkon 3,5 kW
Vykurovací výkon 4,0 kW
Energetická účinnosť chladenia A++
Energetická účinnosť kúrenia A++
Sezónna účinnosť - SEER chladenie 7,2
Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie 4,6
Hlučnosť 19 dBA
Chladivo R32
Ovládanie cez Wifi áno
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h) 820 x 345 x 215
Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h) 790 x 548 x 285
Hmotnosť vnútornej jednotky 10,3 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky 32,5 kg 

1 500,00 €
bez DPH 1 250,00 €