Maximálny konfort a vysoká kvalita

Klimatizácie VIVAX

Prvým predpokladom aby ste sa cítili v určitom priestore komfortne je príjemne ochladený/zohriaty a čistý vzduch. VIVAX COOL klimatizačné jednotky boli navrhnuté v súlade s najnovšími inovatívnymi technologickými pokrokmi, ktoré sú viditeľné na tichej a spoľahlivej práci a úspore energie pri chladení a vykurovaní. VIVAX klimatizačné jednotky majú záruku po dobu 3 rokov, poskytujeme pravidelný ročný servis vykonávaný autorizovaným servisným strediskom VIVAX. Aj preto sú VIVAX COOL klimatizačné jednotky od určitej doby najpredávanejšie klimatizačné jednotky na európskom trhu.

Klimatizačné jednotky VIVAX sa vyznačujú vysokou kvalitou a výkonom. Ich špičkový dizajn vyhovie akémukoľvek priestoru a použitie najmodernejších technológií umožňuje využitie pokročilých funkcií, ktoré znižujú spotrebu energie, ponúkajú vysoký komfort používateľom a chránia životné prostredie.

PREČO PRÁVE VIVAX

Jednotky VIVAX majú extrémne tichú prevádzku a vďaka špeciálnym BIO filtrom zaistia príjemné a zdravé ovzdušie aj alergikom a malým deťom. Klimatizačné jednotky VIVAX používajú najnovšiu invertorovú technológiu a vďaka nízkej spotrebe sú vhodné nielen na chladenie, ale umožňujú využitie ako tepelné čerpadlá vzduch-vzduch na vykurovanie. Jednotky je možné pohodlne ovládať pomocou chytrých telefónov a to aj vo chvíľach, kedy ste mimo domova. VIVAX ponúka širokú škálu klimatizačných jednotiek a to ako v mono-split verzii, tak aj pre multi-splitové systémy (nástenné, kanálové, kazetové, mobilné).

Kvalita

Bezkonkurenčná cena

Spokojnosť 

Funkcie Montáž Záruka