Samsung AR35 3,5 kW

SAMSUNG AR35 AR12TXHQASINEU / AR12TXHQASIXEU (vnútorná a vonkajšia jednotka). Model Samsung AR35 prináša všetky výhody invertorovej technológie, ako je plynulá regulácia a úspora energie. Jednotka je vybavená základným HD Filtrom a je možné klimatizáciu SAMSUNG AR35 AR12TXHQASINEU ovládať cez aplikáciu mobilným telefónom.

limatizáciu SAMSUNG AR35 AR12TXHQASINEU viete ovládať pomocou smart zariadenia - mobilného telefónu cez aplikáciu z kadiaľkoľvek na svete. Pár klikov vám zaručí príjemný komfort domova, vychladený alebo vykúrení dom, kontrolu nad teplotou a časovačom. Zariadenie je plne ovládateľné aj z viacerých mobilných telefónov, pretože v aplikácii je možné zdielanie ovládanej klimatizácie.
SAMSUNG AR35 AR12TXHQASINEU klimatizácia má ľahko umývateľný prachový filter. Nové jednotky od Samsung majú chladiace médium R32, ktoré je ekologickejšie ako predchádzajúce verzie chladiva používané už v teraz starších klimatizáciách. Preto sa radí tento model AR35 medzi špičkové klimatizácie bežne používané vo svete.
Smart inverter v SAMSUNG AR35 zabezpečuje zníženie spotreby elektrickej energie vďaka frekvenčnému meniču. Klimatizácia si riadi výkon zariadenia a tak si optimalizuje spotrebu elektrickej energie. Zero StandBy power zabezpečí nulovú spotrebu elektrickej energie v čase, keď klimatizácia nie je v pracovnom režime.
Výhodou tejto klimatizácii SAMSUNG je, že s ňou viete kedykoľvek prikurovať až do -15°C vonkajšej teploty. Tento pomocník slúži efektívne, ako záložný zdroj vykurovania v tuhých chladným zimách. Vďaka Soft Štartu sa klimatizácia bezpečne spustí aj pri slabšom istení vašej elektrickej siete.
Turbochladenie - Režim rýchleho chladenia najskôr nastaví maximálnu rýchlosť ventilátora a postupne ju znižuje, čím sa dosiahne nielen požadovaná teplota v čo najkratšom čase, ale aj úspora energie. Ideálne riešenie pre okamžitú úľavu od vysokých vonkajších teplôt.
Dýchajte čistejší vzduch
Uistite sa, že vzduch ktorý dýchate je vždy čistý a svieži. HD Filter veľmi účinne zachytáva čiastočky prachu, vzduchom prenášané alergény a nečistoty ako peľové zrnká, zárodky plesní a zvyšky kože domácich maznáčikov. Filter je jednoducho umývateľný - na bežnú údržbu ho stačí opláchnuť vo vode.


ýkon klimatizácie chladenie 3,500 kW
Výkon klimatizácie kúrenie 3,800 kW
Energetická trieda A++ chladenie / A+ kúrenie
Chladenie do -10°C vonkajšej teploty
Kúrenie do -15°C vonkajšej teploty
SEER Energetická účinnosť 6,10
SCOP Energetická účinnosť 3,90
Príkon klimatizácie 1213 W
Kapacita odvlhčovania 1,2 l/hod
Rozmer vnútornej jednotky 805x285x194
Rozmer vonkajšej jednotky 720x495x270
Váha vnútornej jednotky 8,10kg, Váha vonkajšej jed. 23,20kg
Maximálna dĺžka potrubia 25 metrov
Maximálne prevýšenie 10 metrov 

680,00 €
bez DPH 566,67 €