3,5kW Dizajnová klimatizácia VIVAX V-Designe GOLD

Klimatizácie boli a sú výnimočné vďaka svojej jedinečnosti v dizajne.

Energetická trieda A+++ v režime chladenia a A++ v režime vykurovania zaručí nižšiu spotrebu elektrickej energie oproti iným klimatizáciám.

Energetické hodnoty klimatizácie V-DESIGN sú SEER 9,3 a SCOP 4,6.

onizátor kyslíka obohacuje vzduch veľkým množstvom záporne nabitých iónov, ktoré majú priaznivý vplyv na naše zdravie. Vytvárajú tak ideálne prostredie pre osoby trpiace alergiami, astmou alebo sennou nádchou. Čím je vo vzduchu viac aniónov, tým menej obsahuje mikróbov.
VIVAX R32 - V Design, model 2023, táto klimatizácia má zabudovaný bio filter, ktorý sa skladá zo špeciálnych biologickým enzýmov a ECO filtra, ktorý neprepúšťa prach, neutralizuje a ničí baktérie, plesne a mikróby.
Klimatizácie radu V-DESIGN + viete ovládať cez mobilný telefón z kadiaľkoľvek na svete pomocou Wi-Fi Adaptéra. Stiahnutím jednoduchej aplikácie, nainštalovaním a spárovaním si tak dokážete klimatizáciu ovládať jediným kliknutím na tlačidlo v telefóne.

Chladiace médium R32


Klimatizácie VIVAX  R32 -sú v súlade s medzinárodnými normami pre environmentálnu bezpečnosť a energetickú efektívnosť s certifikátom CE, CB, SAA a CNEX. Klimatizácie s R32 chladivom sú o 2 až 9 % energeticky úspornejšie v porovnaní s modelmi s chladiacim médiom R410A.
Klimatizácia VIVAX V DESIGN pracuje so 107 % kapacitou pri 2°C a možno ju použiť aj pri poklese teplôt na -25°C. VIVAX V Design + má ohrev vaničky a kompresora a preto nemusí zariadenie toľko odmrazovať pri vlhkých chladných dňoch v režime vykurovania. Naviac má funkciu temperovania na +8°C, je vhodná na temperovanie napríklad chaty, aby počas chladných dní nezamrzla voda, zariadenie a iné prístroje.
Taktiež je vhodná pre celoročné chladenie technologických miestností ako sú napríklad serverovne, pretože jej pracovný rozsah chladenia je do -15°C vonkajšej teploty.

Povrch výparníka vnútornej jednotky je potiahnutý antikoróznou úpravou - GOLD FIN

Výkon klimatizácie chladenie 3,5kW
Výkon klimatizácie kúrenie 3,8kW
Energetická trieda A+++ chladenie / A++ kúrenie
Chladenie do -15°C vonkajšej teploty
Kúrenie do -25°C vonkajšej teploty
SEER Energetická účinnosť 9,3
SCOP Energetická účinnosť 4,6
Kapacita odvlhčovania 1 l/hod
Maximálna dĺžka potrubia 25 metrov
Maximálne prevýšenie 10 metrov

 

850,00 €
bez DPH 708,33 €